Adım Adım Yeni Dairenize Hazırlık

Anahatar teslimine kadar olan tüm süreci sizin adınıza biz yönetiyoruz.

Gökay İnşaat LTD ŞTİ olarak eski binalarınızı yeniliyor, kaliteden ödün vermeden sizlere yepyeni dairenizi hazırlıyoruz. Öncelikle bu süreçte bina sakinleri ile teknik ekibimiz bir araya gelip binanın durumu hakkında görüşme yapıyor eğer binanız kentsel dönüşüm için uygun ise taslak projelerle yeni dairenizin biçimini ve size getireceği avantajları hesaplıyoruz. Sonrasında tüm bina sakinleri ile anlaşma yoluna giderek resmi sözleşme imzalayarak projelendirme aşamasına geçiyoruz. Sözleşme şartlarımız ve projelerimiz tüm bina sakinlerini memnun edecek şekilde şeffaf anlaşılabilir olması ilk kuralımızdır.

Başvuru ve Toplantı

01

Başvuru ve Toplantı

Basit ve hızlı bir şekilde binanınızın kentsel dönüşüme girmesini istiyorsanız bize tapu fotokopisyle başvurmanız yeterlidir. Teknik ekibimiz sizin için binanızda gerekli olan incelemeyi yaparak size gerekli olan bilgiyi sağlayacaktır. Akabinde tüm bina malikleriyle kentsel dönüşüm sürecinin konuşulduğu ayrıntılı bir toplantı organize edilecektir.

Uygunluk Testi

02

Uygunluk Testi

Yapılan toplantının akabinde malikler çizilen taslak etrafında mütabık kalmışlarsa binanın kentsel dönüşüme uygun olup olmadığına dair gerekli işlemlerin başlanması sağlanır. Bu aşamada yetkili teknik personel binadan örnek alarak binanın çürük mü yoksa sağlam mı olduğuna dair resmi bir rapor yayınlar. Eğer bina çürükse bir sonraki aşamaya geçilir.

Noter Sözleşmesi

03

Noter Sözleşmesi

Sözlemenin tarafları belirlenen tarihte resmi noterde buluşmak üzere randevulaşır. İnşaata yapılacak olan işlemler noter sözleşmesi ile garanti altına alınır. Sözleşme şeffaf, basit ve anlaşılır olmalıdır.

Projelendirme

04

Projelendirme

Tüm işlemler tamamdıktan sonra daha önceden üzerinde mütabık kaldığımız taslağın projelendirmesi yapılır. Tahliye tarihi, bina yıkımı inşaata, başlama ve bitirme süreçleri planlanır.

Uygulama ve Anahtar Teslimi

05

Uygulama ve Anahtar Teslimi

Son aşamada tecrübeli teknik ekibimiz 1. sınıf yapı malzemeleri ve 1. sınıf işçilikle yepyeni evinizi sizin için inşaat edecektir. Sonrasında anahtarlarınızı teslim alıp evlerinze taşınabilirsiniz.

Neden GÖKAY İNŞAAT

Binamızı kentsel dönüşüm kapsamında yenilemek istiyoruz neden Gökay İnşaatı tercih etmeliyiz?

KALİTELİ MALZEME

Yapılarımızda Antalya'nın karakteristik özelliklerine göre en estetik ve en kaliteli malzemeleri kullanırız. Sıfır olarak aldığınız yeni eviniz yıllarca tüm özelliklerini koruması için tasarlanmıştır.

MUTLU MÜŞTERİLER

Daire sahipleri için tasarladığımız yeni evleri, komşuları ile birlikte huzurlu bir yaşantıya başlama fırsatı sunmaktadır. Yeni evinize taşındıktan sonra konforu hissedeceksiniz.

ETKİN YAPI DENETİM

İnşaatlarımızda kendimizi denetlemek için yetkin Yapı Denetim firmaları ile çalışırız. Tüm projelerimizde birinci önceliğimiz güvenliğinizdir. Yeni eviniz yapılırken her aşamasında kontrolden geçer.

ZAMANINDA TESLİMAT

Projelerimizde zaman ölçeği kullanırız. Ekiplerimiz yapı planına uygun olarak çalışarak tam vaktinde dairelerimizi bitirmeye özen gösterir. Anahtarınızı söz verdiğimiz vakitten önce teslim ederiz.

ÖZGÜN MİMARİ

Gökay İnşaat olarak yaptığımız işlerin özgün olmasına önem veririz. Her proje için ayrı bir tasarım çalışırız. Projelerimiz mimar ekibimiz tarafından tasarlanırken her ayrıntı göz önüne alınır.

7/24 HİZMET

Daire teslimi öncesi ve sonrasındaki tüm işlemlerde her zaman yanınızdayız. Sağladığımız hizmet kalitesi ile aklınızda herhangi bir sorun kalmadan tüm işlemleriniz firmamız tarafından yürütülmektedir.

Kentsel Dönüşüm Projelerimiz

Daha önce yaptığımız kentsel dönüşüm projelerini inceleyebilirisiniz.

1